piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 18.05.2024 10:55
Rozczarowań ciąg dalszy
autor: BengoroPortowcy nie wykorzystali okazji i nie wskoczyli na ligowe podium. W Mielcu zremisowali bezbramkowo ze Stalą. Pierwszy kwadrans meczu to lepsza gra gospodarzy. Obrona Portowców znów miała sporo pracy. Defensywa mocno przebudowana kolejnymi zastanawiającymi decyzjami Jensa Gustafssona. W 23. minucie błąd w środku pola popełnił Kacper Smoliński. Na szczęście w ostatniej chwili wybił piłkę Igorowi Strzałkowi, który stanął przed okazją sam na sam z bramkarzem Portowców.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 18.05.2024 10:30
Turniej siatkówki plażowej w Połczynie-Zdroju - zapisy
autor: Kamil Halec JS Timber Cup to otwarty, jednodniowy turniej siatkówki plażowej pod patronatem Burmistrza Miasta Połczyn-Zdrój.

Organizatorem siatkarskich zmagań na boiskach plażowych przy Stadionie Miejskim w Połczynie-Zdroju jest firma JS Timber, przy współpracy z Klubem MKS Mieszko Połczyn-Zdrój oraz Gminą Połczyn-Zdrój.

W kategorii OPEN pula nagród wynosi 6000 zł.

Wpisowe od pary 150 zł, a zapisy przyjmowane są telefonicznie u trenera Wojciecha Halca - 602 677 813.

Imprezę w muzycznym klimacie poprowadzi DJ Stepo.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.05.2024 11:02
Wyjazdowy finisz
autor: tkow Pogoń Szczecin rozegra ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Rywalem szczecinian będzie Stal Mielec. Portowcy wciąż mają szanse na ligowe podium. Ich forma daje jednak małą nadzieję, że ten cel uda się osiągnąć. Początek piątkowego spotkania o godzinie 18, a poprowadzi je Szymon Marciniak.
piłka nożna / III liga TUPACK - 16.05.2024 16:11
Ostatni długi wyjazd
autor: choro4Kolejny daleki wyjazd przed naszą drużyną. Nie tak długi jak wczorajszy do Kleczewa, czy wcześniejsze do Torunia i Nowych Skalmierzyc, ale też za Poznań.

Tym razem do Swarzędza na mecz z tamtejszą Unią, który rozegrany zostanie w sobotę, 18 maja 2024 o godz. 13:00. Na szczęście będzie to już ostatni w tym sezonie wypad poza województwo zachodniopomorskie. Zostaną jeszcze dwa wyjazdy do Szczecina na mecze z rezerwami Pogoni (Puchar Polski i liga) oraz ewentualnie kolejne mecze pucharowe. Do tego dwa mecze ligowe u siebie.
koszykówka / PLK Bengoro - 14.05.2024 21:17
Sensacja! Stargardzianie w półfinale
autor: tkowPGE Spójnia Stargard sprawiła ogromną niespodziankę w play-off ORLEN Basket Ligi! W decydującym meczu pokonała na wyjeździe Anwil Włocławek 81:77 i zagra w półfinale!

Rewelacyjnie to spotkanie rozpoczęli goście, którzy po trafieniach Stephena Browna, Aleksandara Langovicia i Wesa Gordona prowadzili 0:11! Tę serię przerwał Luke Petrasek, a później nieźle zaczął spisywać się Victor Sanders. Po akcjach Mateusza Kostrzewskiego włocławianie zbliżyli się na zaledwie trzy punkty. Ostatecznie dzięki zagraniu Alexa Steina po 10 minutach było 21:27. Dość szybko w drugiej kwarcie do remisu doprowadził jednak Janari Joesaar. PGE Spójnia nie pozwalała jednak na nic więcej i dość szybko uciekała nawet na sześć punktów - głównie dzięki trafieniom Steina. Sanders dwoił się i troił, ponownie zbliżając Anwil do rywali. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 41:45.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 13.05.2024 16:15
Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
13 maja rozlosowane zostały Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane w środę 22 maja 2024 roku o 18:00.

1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
autor: trenerwkadrze - Nie jesteśmy w stanie pracować na budżecie w formie „zamkniętego skarbca”, do którego przed sezonem nasypano pieniędzy i wyjmuje się je do końca sezonu - komentuje Piotr Derkowski, dyrektor Pionu Finansowego Pogoni Szczecin. - W dzisiejszych czasach, zwłaszcza w branży, w której funkcjonujemy, musimy być maksymalnie elastyczni, a budżet musi mieć możliwość dynamicznej reakcji na zmiany zachodzące w trakcie sezonu.
inne / inne sporty
inne / inne sporty paulinus - 13.05.2024 12:12
PŚ: Sieradzan na podium
autor: wiskord szczecinOsiem medali wywalczyli Polacy w kajakarskim Pucharze Świata w Szeged. Na podium w finale C-2 1000 metrów stanąŁ kanadyjkarz Wiskordu Szczecin - Kacper Sieradzan, który płynął z Adrianem Kłosem. - Było bardzo dużo mocnych osad, choćby Włosi, Brazylijczycy, czy Węgrzy, więc bardzo cieszymy się z tego srebra. Teraz przed nami Puchar Świata w Poznaniu, a później mistrzostwa Polski seniorów, gdzie będzie możliwość ścigania się o jedynkę na tysiąc metrów, czyli o igrzyska tak naprawdę. To są tak naprawdę najważniejsze zawody w tym sezonie, bo od tego zależy czy ktoś z nas, czy może Wiktor, a może Aleksander pojedzie na igrzyska startować w jedynce - mówił Sieradzan na łamach oficjalnego kanału Polskiego Związku Kajakowego.