piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Czwarty tytuł Mediciny
autor: P. UkraińskiPiłkarze Mediciny po raz czwarty sięgnęli po tytuł Mistrza Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Wczoraj (28.03) w meczu finałowym, po zaciętym pojedynku pokonali drużynę Repro Service Pol 3:2.

Trzecie miejsce w turnieju oraz nagrodę Fair Play turnieju zdobyli zawodnicy Darkingu. Najlepszym zawodnikiem finału wybrano Jacka Kryłowicza. Podopieczni Karola Ptaka naszpikowani byłymi oraz obecnymi zawodnikami IV ligowego Gryfa rozpoczęli niemrawo. Obydwie drużyny raz za razem przeprowadzały ataki na bramkę przeciwnika. Pierwsi na prowadzenie po bramce Damiana Kraszewskiego wyszli piłkarze Repro. Wynik 1:0 dla utrzymał się do końca pierwszej połowy.
Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Mecz przeprowadzany był w bardzo szybkim tempie, pomimo nieskrywanej antypatii zawodnicy unikali brzydkich zagrań. Repro starało się bronić wynik, jednak wystarczyła chwila nieuwagi, aby dwie bramki w krótkim odstępie czasu zdobyła Medicina. Pierwsze trafienie z bardzo ostrego kąta zanotował Mariusz Kostur. Drugiego gola chwile później dołożył Krzysztof Wysocki. Wyrównującego gola dla Repro zdobył Adrian Kapczyński. Kiedy wydawało się, że do rozstrzygnięcia meczu będzie potrzebna dogrywka, gola dla Mediciny w ostatnich sekundach meczu zdobył Jacek Kryłowicz.

źródło: kamienskie.info/P.Ukraiński