piłka nożna / III liga -
Wygrali w Gdyni
Drawa Drawsko Pomorskie wygrała w Gdynii z rezerwami Arki 3:2.

Początek spotkania nie obfitował w akcje bramkowe. Oba zespoły postawiły na defensywę. W 29 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Przemysława Szura. Wykorzystał on błąd defensywy gości i pokonał Kaczmarczyka. Po dwunastu minutach było już 2:0 dla Arki II, kolejnego gola zdobył 18-letni wychowanek Gryfa Wejherowo. Można było sądzić, że już po meczu.
W 42 minucie miała miejsce sytuacja, która wpłynęła na przebieg meczu. Gracz I zespołu Marcus Vinícius da Silva kopnął bez piłki zawodnika Drawa za co arbiter tego spotkania, Andrzej Martynowicz ukarał go czerwoną kartką.

Osłabienie gdynian pomogło Drawie. Od początku drugich 45 minut, to właśnie goście zaczęli osiągać przewagę. Drawszczanie atakowali bramkę Jakuba Miszczuka ale bramki nie padały. W 68 minucie padł kontaktowy gol dla gości, a zdobył go Paweł Bielecki. 11 minut później było 2:2, piękną bramkę zdobył Patryk Galoch. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem Drawa objęła prowadzenie. Dośrodkowanie Batisty wykorzystał Grzegorz Magnuski i było 3:2 dla podopiecznych trenera Woźniaka. Rezultat spotkania nie zmienił się. Drawa pokonała w Gdyni Arkę 2:0 i było to bardzo ważne zwycięstwo.

Kolejnym rywalem zespołu z Okrzei 1 będzie Chemik Police. Spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli 6 września o 17:00.